Yavuztürk Mh. Karadeniz Cd. No:127 34690 Üsküdar/ İstanbul

Aksa Yapı Sistemleri

Biz Kimiz?

Aksa Yapı kurucuları sektöre 1989‘da girmiş, 12 yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerini değerlendirerek 2001 yılında Aksa Yapı sistemlerini kurmuşlardır. Aksa Yapı, kuruluşundan günümüze kadar, sağlıklı büyümeye dayalı dinamik yapısı ve kaliteye önem veren bir yaklaşımla ülke genelinde ve dışında başarılı projelere imza atmıştır. Edindiği bilgi birikimi, tecrübesi, profesyonel uzman kadrosuyla, yapı sektöründe toplumsal yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı projelerini hayata geçirerek, müşteri memnuniyeti odaklı sınırsız hizmet anlayışıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.


Üstlendiği misyon ve zoru başarma azmiyle ülkemize, toplumumuza kalıcı, estetik, art değerler katan, güzeli, doğruyu bir arada barındran eserler brakmak, Aksa Yapı’nın varoluş nedenidir.


Yapı sektörü sistem çözümlerinde doğru yer ve zamanda doğru hedefe yönelteceği özgücünü doğru biçimde kullanarak en iyiye ulaşmak, Aksa Yapı’nın profesyonellik anlayışının bir gereğidir.


Projelendirme, detaylandrma ve çözümleme aşamalarnda, konulara hakimiyeti ve profesyonel hizmet anlayışıyla Aksa Yapı’nın özgücüne güveni tamdır.

Misyonumuz

Aksa Yapı’da her projenin çözüm odaklı planlanması, uygulanması, sonuçlandırılması esastır. Çözüm odaklı yaklaşımın gerektirdiği teknik donanma sahip, eğitimli ve nitelikli ekibi, her projeye özgü doğru çözümün bulunup uygulanmasını sağlamada Aksa Yapı’nın gurur duyduğu özgücüdür.


Vizyonumuz

Aksa Yapı’nın profesyonel yaklaşımı, yalnızca satışa yönelik olmayıp, müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde satış sonrası hizmetleri de kapsamaktadır.


Aksa Yapı, sektörel dinamikleri süreklilik içinde ve titizlikle izleyerek, mimari yaklaşım ve uygulamalara kendini hızla uyarlar ve bilgi birikimini günceller.