Yavuztürk Mh. Karadeniz Cd. No:127 34690 Üsküdar/ İstanbul

Taşyünü Tavan


Taşyünü asma tavan plakaları, akustik, hijyen, ısı izolasyonu, yangın ve nem dayanımı konularında farklı teknik gereksinimleri, en ekonomik biçimde ve sınırsız yüzey seçeneği ile karşılayabilme özelliği ile kullanıcılara optimum çözüm sunmaktadır. Montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay ve hızlı olan taşyünü ürünler, aynı zamanda aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını sağlayarak enerji tasarrufu sağlar. Doğru ürünün seçilebilmesi için binanın kullanım amacı, teknik ihtiyaçları ve estetik bütünlük konuları netleşmeli, plakaların teknik ve yüzey özellikleri incelenerek kullanılacak ürün belirlenmelidir. Kalınlık, nem dayanımı, ses yutma katsayısı ve yoğunluk gibi teknik değerlere göre tercih yaparak doğru plakaya karar verebilirsiniz.

ARMSTRONG: Dünyanın birçok ülkesinde yer alan fabrikaları ile taşyünü pazarına yön veren bir dünya devi olan ARMSTRONG, geniş ürün, tasarım ve renk çeşitliliğiyle, uygulama kolaylığı, kalite ve estetik kavramlarını birarada sunuyor. Tavan boşluğuna kolay ulaşım, kolay ve süratli montaj, yangına karşı dayanıklılık, bağıl neme dayanıklılık, ARMSTRONG taşyünü asma tavan sistemlerinin en önemli özellikleri olarak kendini gösteriyor.

OWA: 50 yıllık deneyimini, gerçekleştirdiği günlük 100.000 m2 üretim ile tüm dünyaya yansıtan OWA, kaliteden ve teknik değerlerden taviz vermeyen yapısıyla öne çıkıyor. Mükemmel malzeme dayanıklılığı, yangın dayanımı, yüksek akustik performans gibi üstün özelliklere sahip ürünleri ile, mimarinin gereksinim duyduğu estetik ve fonksiyonellik arayışlarını birarada karşılıyor.